Tani Transport Elbląg, Przeprowadzki Elbląg, Transport Elbląg
Telefon czynny 24/7 - 518 039 900

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Przeprowadzka to oprócz doboru odpowiedniej firmy przeprowadzkowej również duży stres dla klienta. Należy zadbać o wszystko począwszy od zakupu odpowiednich kartonów i worków do zabezpieczenia szkła czy porcelany po babci. Często zdarza się, że mamy do przewiezienia oprócz mebli, krzeseł i stołów również obrazy, rzeźby czy nawet kwiaty które urosły do niebotycznych rozmiarów.

Pakowanie mniejszych rzeczy takich jak zabawki, książki czy kosmetyki w kartony i worki wydaje się być najodpowiedniejsze. Trzeba pamiętać aby kartony nie były zbyć słabe.
Najlepsze są kartony o wymiarach 60X50X50cm, łatwo je złapać i są poręczne.
Koszt takiego kartony to około 3 – 5 zł za karton dwu lub trójwarstwowy (zapraszam do zakupu wystarczy zadzwonić 518 039 900 i zamówić, wysyłamy za pobraniem na całą Polskę). Pamiętać należy aby nie wkładać zbyt dużo na przykład książek. Spowodować to może utrudnienie w podniesieniu – wiedza waży najwięcej.

Doskonałym rozwiązaniem do rzeczy które się nie połamią i rozbiją są worki polipropylenowy tzw.zbożowy. Koszt takiego worka to 2.20 zł (zapraszam do zakupu, wystarczy zadzwonić i zamówić 518 039 900, wysyłamy za pobraniem na całą Polskę) wymiary worków to 65X105cm a grubość to 85gr. ładowność aż 50kg.
Meble, przy przeprowadzce mebli i ich przygotowaniu do transportu należy bezwzględnie pamiętać, aby wyjąć z szafek wszystkie rzeczy oraz wszystkie półki czy też elementy które mogą zostać uszkodzone podczas transportu.

Anegdota – zdarzyło się kiedyś podczas przeprowadzki w Elblągu do Gronowa Górnego, że klientka nie wyciągnęła z komody całego zestawu płyt DVD, niestety musieliśmy poprosić o wyjęcie wszystkich płyt do osobnych kartonów.


Meble najlepiej jest zabezpieczyć folią stretch rolka w granicach 25zł (zapraszam do zakupu, wystarczy zadzwonić i zamówić 518 039 900, wysyłamy za pobraniem na całą Polskę)lub ewentualnie taśmą aby podczas transportu mebli, nie otwierały się drzwiczki.

Po zabezpieczeniu należy uzbroić się w cierpliwość i dać działać nam firmie przeprowadzkowej z Elbląga. Nierzadko zdarza się, aby zaoszczędzić czas i stres wynikający z całej akcji przeprowadzkowej klient zleca kompleksowo przeprowadzkę nam. Od pakowania rzeczy do przewiezienia ich i rozpakowania. Taka usługa przeprowadzkowa jest oczywiście droższa ale pozbawia klienta stresu związanego z całym przedsięwzięciem przeprowadzki.
Na trasach krótkich, transport po Elblągu czy okolicach staramy się nie ładować busa "do końca". Wolimy zrobić drugi kurs po Elblągu. Na trasach dalszych Gdańsk, Malbork, Gdynia, Warszawa, Olsztyn, Dobre Miasto wykorzystujemy drugie auto lub większe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przeprowadzkowych i transportu w Elblągu i okolicach.
518 039 900
www.przeprowadzka.elblag.pl

Co robimy:

Przeprowadzki mieszkań

Transport lodówek

Transport pralek

Transport mebli

Transport materiałów budowlanych

Transport motocykli i quadów

Gdzie działamy:

Elbląg, gmina Elbląg

Pasłęk, gmina Pasłęk

Gronowo Górne i okolice

Braniewo, gmina Braniewo

Tolknicko, gmina Tolkmicko

Frombork i okolice

Malbork i okolice

JEŹDZIMY DO:

Gdańsk, Gdynia, Sopot

Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Łódź

Ostróda, Olsztyn, Suwałki,